Kontakta oss

Kontaktuppgifter
Telefon E-post
08-425 122 00 info@credite.se
Postadress Besöksadress
BOX 819
101 36 Stockholm
Barnhusgatan 22
111 23 Stockholm

Medarbetare
Lina Höglund
Caroline Hassel
profilbild_lina Partner/Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 01
E-post: lina.hoglund@credite.se
Läs mer om Lina här »
Operativ konsultchef
Tel: 08-425 122 11
E-post: caroline.hassel@credite.se
Läs mer om Caroline här »
profilbild_caroline
Sofi Haglund
Jessica Andersson
Redovisningskonsult
Telefon: 08-425 122 05
E-post: sofi.haglund@credite.se
Redovisningkonsult
Telefon: 08-425 122 04
E-post: jessica.andersson@credite.se
Läs mer om Jessica här »
profibild_jessica
Michaela Blücher
Sara Åkesson
profibild_michaela Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 08
E-post: michaela.blucher@credite.se
Läs mer om Michaela här »
Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 09
E-post: sara.akesson@credite.se
Läs mer om Sara här »
profilbild_sara
Petra Sturesson
Serafina Tahiri
Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 10
E-post: petra.sturesson@credite.se
Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 14
E-post: serafina.tahiri@credite.se
Sara Berg
Redovisningskonsult
Tel: 08-425 122 15
E-post: sara.berg@credite.se
Tove Andervass
 Linn Andervass
 profilbild_tove Partner/lönekonsult
Tel: 08-425 122 02
E-post: tove@credite.se
Läs mer om Tove här »
Lönekonsult
Telefon: 08-425 122 06
E-post: linn@credite.se
Läs mer om Linn här »
 profilbild_linn
Karin Pantzar
  Erica Bergman
 profilbild_karin Lönekonsult
Tel: 08-425 122 07
E-post: karin@credite.se
Läs mer om Karin här »
Lönekonsult
Tel: 08-425 122 12
E-post: erica@credite.se
Esmeray Serpousan
Lönekonsult
Tel: 08-425 122 13
E-post: esmerey@credite.se

 

Kontaktformulär



Ditt namn*
Din epost*
Telefonnummer*

Jag vill veta mer om

Ditt meddelande
Snabb fråga (för att visa att du inte är en robot):
Vad är elva + 7?  (svara med siffror)