Kontakta oss

Kontaktuppgifter
Telefon E-post
08-409 09 440 info@credite.se
Postadress Besöksadress
BOX 819
101 36 Stockholm
Kungsgatan 37
111 56 Stockholm

Redovisning
Lina Höglund
Caroline Hassel
profilbild_lina Delägare
Ekonomichef

Tel: 08-409 09 442
E-post: lina@credite.se
Läs mer om Lina här »
Operativ konsultchef
Tel: 08-409 29 442
E-post: caroline@credite.se
Läs mer om Caroline här »
profilbild_caroline
Lovisa Lagerqvist
Jessica Andersson
profilbild_lovisa Redovisningskonsult
Telefon: 08-409 09 445
E-post: lovisa@credite.se
Läs mer om Lovisa här »
Redovisningkonsult
Telefon: 08-409 09 444
E-post: jessica@credite.se
Läs mer om Jessica här »
profibild_jessica
Michaela Blücher
Sara Åkesson
profibild_michaela Redovisningskonsult
Tel: 08-409 09 447
E-post: michaela@credite.se
Läs mer om Michaela här »
Redovisningskonsult
Tel: 08-409 29 440
E-post: sara@credite.se
Läs mer om Sara här »
profilbild_sara
Cecilia Gustafsson
 Agnes Lagerqvist
profilbild-cecilia Redovisningskonsult
Tel: 08-409 29 441
E-post: cecilia@credite.se
Läs mer om Cecilia här »
Ekonomiassistent
Tel: 08-409 09 440
E-post: agnes@credite.se
Läs mer om Agnes här »
profilbild-agnes
Linda Sapula
Redovisningskonsult
Tel: 08-409 09 446
E-post: linda@credite.se
Läs mer om Linda här »

Lön
Tove Andervass
Linn Andervass
profilbild_tove Delägare
VD Credite Salary Consulting AB

Tel: 08-409 09 443
E-post: tove@credite.se
Läs mer om Tove här »
Lönekonsult
Telefon: 08-409 09 448
E-post: linn@credite.se
Läs mer om Linn här »
profilbild_linn
Karin Pantzar
profilbild_karin Lönekonsult
Tel: 08-409 09 449
E-post: karin@credite.se
Läs mer om Karin här »
Kontaktformulär



Ditt namn*
Din epost*
Telefonnummer*

Jag vill veta mer om

Ditt meddelande
Snabb fråga (för att visa att du inte är en robot):
Vad är femton + 2?  (svara med siffror)